Články

5. ročník mentorského programu LeadUp

(Zdieľané z FutureGenerationEurope)

Lead Up je mentorský program určený aktívnym žiakom stredných škôl, ktorí majú ambíciu zlepšovať sa pod vedením skúseného mentora.
Profesionálny mentor je neoceniteľný zdroj vedomostí a skúseností. Je to práve mentor, kto môže mladým ľuďom pomôcť uchopiť svoj talent a stať sa lídrom.
Vďaka programu Lead Up získajú účastníci odpoveď, ako reálne vyzerá ich budúce povolanie alebo ako rozbehnúť budúci biznis.

Mentor pomôže mladému človeku získať nové schopnosti, poskytne tipy, ako si vylepšiť životopis či portfólio. Mentor pracuje metódou 1 on 1 a to prostredníctvom osobných stretnutí, skype rozhovorov a emailovania si.

 

 

 

Čo ti ponúka program Lead Up?

Uč sa od najlepších!

Získaš mentora, ktorý ti pomôže priblížiť sa tvojim cieľom. Mentormi, zapojenými do nášho projektu, sú úspešné osobnosti vo svojom obore. Spôsob, akým budeš s mentorom pracovať na uskutočnení tvojich cieľov je pritom úplne na vašej dohode. Využi však túto príležitosť naplno.

 

Zaži mentorove pracovisko na vlastnej koži!

Okrem konzultácie tvojich cieľov ťa mentor zoberie na svoje pracovisko a ukáže ti, ako to všetko vyzerá naozaj. Mentee sa prostredníctvom „KARIÉRNEHO DŇA“ môže dozvedieť všetky praktické informácie, ktoré sa spájajú s prácou mentora.

 

Jedinečný tréningový program. Toto sa v škole nenaučíš!

Ako účastník projektu získaš možnosť zúčastniť sa série tréningových školení Lead Up, ktoré ťa lepšie pripravia na život a prax. Chceš vedieť, ako začať podnikať, správne komunikovať, prinášať riešenia alebo napríklad lacno cestovať? Ako účastník projektu Lead Up sa to dozvieš.

 

Staň sa súčasťou výnimočného kolektívu!

Ako účastník projektu Lead Up budeš mať možnosť spoznať ľudí ako si ty a vytvoriť komunitu tých najlepších. Program ponúka sústredenia účastníkov ako aj networkingové príležitosti zamerané na rozvoj siete kontaktov menteeho.

 

Viac informácií a prihláška tu.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *